Pracovné dosky

Kuchynská pracovná doska je jedným z najviac namáhaných prvkov v každej domácnosti.
Je preto dôležité sa pri jej výbere rozhodnúť správne.
Vyberte si pracovné dosky priamo od výrobcu – od nás.

DIZAJN, KTORÝ OSLOVÍ

Široký výber pracovných dosiek z prírodných kameňov dokážeme prispôsobiť presne vašim požiadavkám. Rovné, šikmé, oblé, nepravidelné? Bez problémov. Sme priamo výrobcom pracovných dosiek, dokážeme Vám teda vyrobiť presne to, čo potrebujete.

DIZAJN, KTORÝ OSLOVÍ Niet nad kamenné pracovné dosky!

Kamenné pracovné dosky patria k najodolnejším a zdravotne najlepším variantom. Na kamenných doskách sa neudržiavajú baktérie, vírusy a tiež sa ľahko čistia. Bez obáv sa môžete pustiť do príprav chutných pokrmov.

PROFESIONALITA, KTORÚ SPOZNÁTE

Kvalita nami vyrábaných kamenných pracovných dosiek je zaručená viac ako 30 ročnými skúsenosťami v odbore. Nami vyrábané pracovné dosky slúžia Vám a nie vy jej. A to dlhé desaťročia.

UNIKÁTNOSŤ V KAŽDEJ DOSKE

Unikátnosť vašej kuchyne je viac než istá. Žiaden kameň totiž nie je rovnaký a tak každá nami vyrobená pracovná doska je originál. Ide o luxus s nadčasovým dizajnom, ktorý si môžete dovoliť.

CESTA K VAŠEJ KAMENNEJ PRACOVNEJ DOSKE
PRIAMO OD VÝROBCU

1

ZAMERANIE

Po vopred dohodnutom termíne sa u Vás osobne zastavia naši zamestnanci a vykonajú zameranie. Takýmto spôsobom Vám dokážeme zaručiť najvyššiu kvalitu dodávaných služieb.

2

VÝBER VHODNÉHO
MATERIÁLU

Pre ideálne doladenie dizajnu vašej kuchyne máte na výber zo širokej ponuky rôznych druhov prírodných kameňov ako aj rôzne dekory. Spoločne zvládneme výber vašej vysnívanej pracovnej dosky.

3

KALKULÁCIA
CENOVEJ PONUKY

Na základe získaných parametrov Vám naši odborníci s viac ako 30 ročnými skúsenosťami vypracujú cenovú ponuku.

4

VÝROBA A MONTÁŽ
PRACOVNEJ DOSKY DO 14 DNÍ

Keďže sme priamo výrobcami pracovných dosiek, dokážeme ich dodať do 14 dní od samotnej objednávky. Zistite koľko stojí vami vysnívaná pracovná doska vyplnením formulára nižšie.

UŽ VÁS DELÍ LEN PÁR KROKOV


ZÍSKAJTE ZAMERANIE
AJ CENOVÚ PONUKU ZADARMO
EŠTE DNES

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

    Vyplnením nasledovného formulára získate bezplatnú cenovú ponuku. Uveďte nám prosím čo najpresnejšie informácie, aby sme Vám dokázali pripraviť presnú cenovú ponuku. V prípade, ak máte pripravený plán alebo náčrt pripojte nám ho v časti "Prílohy". Následne sa Vám v čo najkratšom možnom čase ozveme.

    Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených vo formulári v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať zaslaním žiadosti na e-mailovú adresu juhoamen@juhokamen.sk