O firme

Dovoľujeme si Vám, ako možnému obchodnému partnerovi, predstaviť firmu Juhokameň, s.r.o. so sídlom v Nových Zámkoch. Existencia firmy sa na slovenskom trhu datuje od roku 1989 pod menom Juhokameň Slovakia. Počas nasledujúcich rokov sa formoval náš výrobný program a pracovný kolektív podľa potrieb našich zákazníkov. Ako prirodzený vývoj našej neustále sa rozrastajúcej spoločnosti sme v roku 2008 zmenili právnu formu na Juhokameň, s.r.o.. Našou hlavnou činnosťou je spracovanie prírodného kameňa a dodávanie hotových kamenárskych výrobkov kamenárskym firmám a konečným zákazníkom. Máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti spracovania prírodného kameňa a snažíme sa o neustále inovácie. Zakúpili sme najnovšie stroje na automatické leštenie materiálu, CNC stroj, pieskovač a mnoho ďalších pracovných nástrojov, ktoré nám pomáhajú vyhovieť súčasným trendom. Dnes sa môžeme popýšiť už tromi výrobnými halami a viacerými predajňami, ktoré máme v Nových Zámkoch, Nitre, Komárne a Šuranoch. Počas posledných 20 rokov sme sa stali jedným z najväčších kamenárskych firiem na Slovensku a snažíme sa udržať našu dobrú povesť. Medzi naše krátkodobé ciele patrí rozrastanie a rozširovanie počtu našich prevádzok.


V súčasnej dobe firma zamestnáva 35 vysokokvalifikovaných pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kamenárskej výroby. Výroba je sústredená v moderných výrobných halách o celkovej rozlohe 2 000 m². Disponujeme najväčšími skladovými zásobami na Slovensku: až 6000 m² rezaných dosiek, okolo 600 kusov pomníkov, doplnky na cintorín, kríže, lampáše, vázy a náradia pre kamenárske účely.
Posledný odpočinok našich blízkych je pre nás často ťažkým rozhodovaním a preto zabezpečujeme kompletnú realizáciu náhrobných pomníkov od betónového základu až po finálnu montáž. Naša výroba sa okrem pomníkov zaoberá aj vyrábaním interiérových a exteriérových doplnkov ako sú obklady krbov, kuchynské dosky, parapety, dlažby. Každému zákazníkovi ponúkame unikátne, kompletné riešenie jeho požiadavky v cintorínskej aj stavebnej architektúre s cieľom zrealizovať čo najpresnejšie jeho vysnívanú predstavu. Či už potrebujete pridať dotyk elegancie Vášmu interiéru alebo skrášliť exteriér, naši pracovníci Vám pomôžu zrealizovať Vaše predstavy.


Značný podiel našich obchodných partnerov tvorí slovenský trh, naše obchodné záujmy sa však za posledné roky rozrástli aj v Českej republike, Maďarsku a ďalších krajinách Európy.Riadiaci systém a finančná bonita spoločnosti svedčí o tom, že sme spoľahlivým a serióznym partnerom, ktorý dokáže zrealizovať všetky požiadavky svojich zákazníkov. Spokojnosť obchodných partnerov svedčí o kvalite odvedených prác našej spoločnosti. Spolupracujeme a zamestnávame ľudí s preukázateľnými pracovnými výsledkami v odbore a s dobrými morálnymi vlastnosťami. Našim cieľom je skvalitňovať ich kvalifikáciu, informovať ich o nových možnostiach používania technológie a tým si zvyšovať a zabezpečovať vyššiu prosperitu na trhu.

Spoločnosť kladie dôraz na spoľahlivosť a vysokú kvalitu svojich výrobkov, neustále rozširovanie výrobného sortimentu o nové výrobky a na veľmi flexibilný prístup k riešeniu potrieb obchodných partnerov. Prvotriedne materiály, ako sú taliansky mramor, či švédska žula, nakupujeme priamo od najväčších firiem z celého sveta. Zavedením optimalizácie v technologických a logistických postupoch ponúkame zákazníkom krátke dodacie lehoty, atraktívne konkurencieschopné ceny, dlhoročnú záruku a dodávku výrobkov našimi vozidlami až na miesto určenia.

Cieľom našej spoločnosti je uspokojovať tie najnáročnejšie potreby našich zákazníkov a to na vysokej kvalitatívnej úrovni, v požadovaných termínoch. Nech sú už Vaše požiadavky akékoľvek, budeme sa snažiť pre Vás zabezpečiť kvalitné produkty, konkurencieschopné ceny a spoľahlivé a efektívne služby.
Kvalita systému manažérstva našej spoločnosti a jej spoľahlivosť bola v roku 2011 potvrdená certifikátom kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2009/EN ISO 9001:2008 vystaveným firmou PQM pre Medzinárodné certifikačné služby.

Ak Vás naša spoločnosť zaujala, dohodnite si osobné stretnutie s jedným z našich obchodných zástupcov, alebo nás navštívte osobne, kde si môžete pozrieť širokú škálu našich produktov.

Pre ďalšie informácie prejdite na Kontakty.
Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Miroslav Doležálek
majiteľ spoločnosti


Potrebujete viac informácií o našich produktoch a cenách?
Kontaktujte nás!